wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Wiadomości dotyczące anime i mangi Yakusoku no Neverland

[anime] Druga seria przełożona na styczeń 2021.

W związku z wprowadzonym w Japonii stanem wyjątkowym i opóźnieniami produkcyjnymi z tego powodu wynikającymi postanowiono przełożyć drugą serią Yakusoku no Neverland na styczeń 2021 roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 23.04.2020

[anime] Druga seria w październiku!

Potwierdzono, że kontynuacja anime Yakusoku no Neverland zadebiutuje w sezonie jesiennym 2020, czyli na początku października. Pojawił się również nowy zwiastun (sprawdź) oraz plakat (sprawdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.12.2019

[anime] Zakończenie pierwszej serii i przyszłość...

Wraz z odcinkiem dwunastym końca dobiegła pierwsza seria przygód Emmy, Normana i Raya. Ale nie ma powodu do smutku! Już teraz wiemy, że druga seria wystaruje za około dwanaście miesięcy, bo w 2020 roku, więc na kontynuację anime nie przyjdzie nam długo czekać. Zapraszam do częstego odwiedzania strony - będę tutaj zamieszczał na bieżąco wszystkie nowinki dotyczące nadchodzącego sequela. Zachęcam również do wsparcia inicjatywy darowizną, bym mógł nadal przygotowywać dla Was polskie wersje anime (wesprzyj), a także serdecznie dziękuję wszystkim dotychczasowym darczyńcom. Do napisania!

Dodano: 28.03.2019

[anime] Druga seria już w 2020 roku!

Pierwsza seria Yakusoku no Neverland jeszcze nie dobiegła końca (dzisiaj ostatni odcinek), a już zapowiedziano drugi sezon! Na kontynuację przygód dzieciaków z sierocińca Grace Field House nie będziemy musieli długo czekać - anime zostanie wznowione już w przyszłym roku! Na razie brak szczegółów co do daty premiery - gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast Was o tym poinformuję. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.03.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 12: „150146”.

Już w najbliższy czwartek, 28 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany ostatni odcinek pierwszej serii Yakusoku no Neverland zatytułowany „150146”. „Dzięki geniuszowi Normana nie tylko udaje się uratować Raya, ale również zabrać wszystkie dzieciaki... Ale czy aby na pewno wszystkie? I czy podopiecznym sierocińca Grace Field House uda się skutecznie przebić przez most oraz wypełnioną po brzegi potworami centralę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.03.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 11: „140146”.

Już w najbliższy czwartek, 21 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „140146”. „Gdy Norman zostaje wysłany, dwójka jego najlepszych przyjaciół, Emma oraz Ray, wydają się być załamani. W ten oto sposób matka, osiągnąwszy swój cel, w spokoju doczekuje urodzin kolejnego w kolejce do wysyłki Raya. Jednak czy aby na pewno wszystko poszło po jej myśli?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.03.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 10: „130146”.

Już w najbliższy czwartek, 14 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „130146”. „Trójka przyjaciół dochodzi do porozumienia i Norman ucieka do lasu. Jednak niedługo potem mama tryumfuje - chłopak z własnej woli wraca do sierocińca. Okazuje się, że plantację otacza urwisko i ucieczka jest praktycznie niemożliwa, dlatego chłopak postanawia się poświęcić. Jednak czy to da jakiekolwiek nadzieje na ocalenie pozostałych?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.03.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 09: „031145”.

Już w najbliższy czwartek, 7 marca o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „031145”. „Mama bez najmniejszego problemu rozgrywa sojusz dzieciaków i siostry Krone – swoją pomocnicę wysyła na śmierć, a Emmie łamie nogę, jednocześnie ogłaszając, że ustalono datę wysyłki Normana. Czy w tej beznadziejnej sytuacji tli się jeszcze jakiś promyk nadziei? Jak pokonać potężną i bezwzględną opiekunkę, gdy czasu jest tak mało?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.02.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 08: „021145”.

Już w najbliższy czwartek, 28 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „021145”. „Dzieciaki, które zawarły układ z siostrą Krone, planują dostać się na mur, by zbadać okolicę farmy. Cały misternie ułożony plan zaczyna się sypać, gdy ich wspólniczka otrzymuje od Isabelli zapieczętowany list... Kim tak naprawdę jest tajemnicza matka Grace Field House i jakie karty wciąż trzyma w rękawie?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.02.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 07: „011145”.

Już w najbliższy czwartek, 21 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „011145”. „Gdy Ray zajmuje uwagę mamy i wprowadza ją w błąd, grupa odpowiedzialna za rekonesans udaje się w stronę muru. Na ich drodze staje jednak siostra Krone, która zdradza, że podsłuchała rozmowę piątki znających sekret sierocińca dzieciaków. Jakby tego było mało, oferuje im współpracę na rzecz zniszczenia wspólnego wroga! Co jest prawdziwym celem nowego dorosłego i czy młodzi geniusze zdołają go przechytrzyć?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.02.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 06: „311045”.

Już w najbliższy czwartek, 14 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „311045”. „Gdy Don dowiaduje się, że w Grace Field House znajduje się sekretny pokój, z którego można skontaktować się z zewnętrznym światem, postanawia za wszelką cenę się do niego dostać. Nie dostosowując się do ostrzeżeń Raya, razem z Gildą wchodzi do biura mamy, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.02.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 05: „301045”.

Już w najbliższy czwartek, 7 lutego o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „301045”. „Mimo że trójka bohaterów znajduje szpiega, sprawa nie wygląda na tak oczywistą, jak by się to mogło na pozór wydawać. Dodatkowo sytuacja komplikuje się, gdy bohaterowie odkrywają w domu ukryte pomieszczenie i znajdują w bibliotecznym zbiorze tajemniczy kod niejakiego Williama Minervy...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.01.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 04: „291045”.

Już w najbliższy czwartek, 31 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „291045”. „Po pojawienia się w sierocińcu kolejnego dorosłego, Emma, Norman i Ray odwracają sytuację na swoją korzyść i dzięki zdobytym informacjom opracowują, wydawać by się mogło, skuteczny plan ucieczki. Jednakże w pewnym momencie matka oraz siostra Krone kompletnie przestają się nimi interesować, zupełnie jakby rolę ich oczu i uszu pełnił ktoś inny. Wśród dzieci jest szpieg...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.01.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 03: „181045”.

Już w najbliższy czwartek, 24 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „181045”. „Gdy Emma i Norman wtajemniczają w swoje ostatnie odkrycie Raya i przekonują go, by przyłączył się do ich szalonego planu, przez chwilę trójce przyjaciół wydaje się, że ucieczka z tego okrutnego więzienia i farmy jednocześnie jest możliwa. Jednak wtedy mama przedstawia im nowych mieszkańców sierocińca - małą dziewczynkę, Carol, a także dorosłą kobietę, Krone - nowego wroga!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.01.2019

[anime] Pierwsza seria zamknie się w jednym sezonie.

Potwierdziły się informacje, że pierwsza seria anime Yakusoku no Neverland zamknie się w jednym sezonie, czyli będzie trwała dwanaście odcinków. Oczywiście dostępny materiał źródłowy wystarczyłby obecnie na kilka sezonów, dlatego należy się spodziewać, że w przypadku sukcesu anime po roku czy dwóch zostanie ono wznowione. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 11.01.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 02: „131045”.

Już w najbliższy czwartek, 17 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „131045”. „Gdy zamieszkujące sierociniec Grace Field House dzieciaki, Emma i Norman, odkrywają, że ich dom tak naprawdę jest farmą, a one same jedzeniem dla potworów, postanawiają uciec z tego okrutnego więzienia. Jednak czy zdołają oszukać swoją niezwykle inteligentną i bezwzględną opiekunkę, Isabellę? I czy znajdą sposób, by po kryjomu wyprowadzić poza teren obozu grupę ponad trzydziestu dzieci, wśród których są również niemowlaki? Problemów cała masa, a szansa, że poza sierocińcem znajdą wybawienie - nikła...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.01.2019

[anime] Yakusoku no Neverland 01: „121045”.

Już w najbliższy czwartek, 10 stycznia o godzinie 24:55 (16:55 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek anime Yakusoku no Neverland zatytułowany „121045”. „Emma, Norman i Ray to najinteligentniejsze dzieciaki w sierocińcu Grace Field House, gdzie pod opieką kobiety, którą nazywają mamą, cieszą się radosnym i komfortowym życiem. Dobre jedzenie, czyste ubrania i doskonałe warunki do nauki. Tak jest do czasu, gdy pewnego dnia Emma i Norman odkrywają mroczną prawdę o zewnętrznym świecie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowaliśmy galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.01.2019

[anime] Anime Yakusoku no Neverland.

Yakusoku no Neverland to horror studia Clover Works oparty na mandze Kaiu Shiraiego o tym samym tytule. Emma, Norman i Ray to najinteligentniejsze dzieciaki w sierocińcu Grace Field House, gdzie pod opieką kobiety, którą nazywają mamą, cieszą się radosnym i komfortowym życiem. Dobre jedzenie, czyste ubrania i doskonałe warunki do nauki. Tak jest do czasu, gdy pewnego dnia Emma i Norman odkrywają mroczną prawdę o zewnętrznym świecie...Pierwsza seria zaplanowana została na jeden sezon, czyli będzie trwać 12-13 odcinków. Epizody będą ukazywać się w Japonii w czwartki o godzinie antenowej 24:55 (16:55 czasu polskiego). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z naszej grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątek (pierwszy odcinek może ukazać się nieco później). Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, byśmy mogli nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 01.01.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.