wbijam.pl Wsparcie KontaktStrefa spoilerów

Co można w tym dziale?
- spekulować na temat przyszłych wydarzeń z materiału źródłowego (mangi, light novel, gry), na którym oparte jest anime;
- dyskutować na temat najnowszych rozdziałów mangi/tomów light novel.

Czego nie można w tym dziale?
- pytać o linki do mangi/light novel, należy szukać ich na własną rękę (nasza strona nie zajmuje się ich wydawaniem);
- wstawiać do komentarzy całych rozdziałów (można dzielić się pojedynczymi wycinkami z mangi, by zobrazować, o czym się mówi);
- łamać netykiety (nie obrażamy, piszemy zgodnie z zasadami oraz polskimi znakami);
- wstawiać linków i reklamować innych stron.

Ważna uwaga:
- każdy post należy oznaczać, dodając na początku tag [SPOILER] lub też ukrywając tekst, klikając na dostępną pod polem komentarza ikonkę przekreślonego oka, przy czym każde zdjęcie musi zostać bezwzględnie ukryte. Ma to zapobiec sytuacji, w której ktoś obserwuje aktywność danego użytkownika i przypadkowo wpada na jego komentarz zawierający spoilery.

Dodano: 01.01.2019comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.