wróć do wiadomości


[anime] Zakończenie drugiej serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem jedenastym, końca dobiegła druga seria opartego na mandze autorstwa Kaiu Shiraiego anime, Yakusoku no Neverland. Historia została domknięta, więc na kontynuację raczej nie ma co liczyć. Nie można natomiast wykluczyć, że kiedyś powstanie remake wiernie trzymający się mangi, gdyż w drugiej części aktualnej wersji fabuła mocno odbiegła od wydarzeń z pierwowzoru. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. Przypominam również, że w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne tytuły, do których oglądania serdecznie zapraszam (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej). Zapraszam do komentowania.Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moją pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 25.03.2021

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: HunterxHunter, Kami no Tou, Kyokou Suiri, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.